Idrettslaget

Av redaktør man 15.01.2018 - 21:55

3-mil Nesheim skjærtorsdag 30. mars 2018

30 km

1 Einar Trefall     1,30,17

2 Håkon Øvstedal     1,30,44

3 Hermann Skjeldal     1,41,27

4 Rolf Sælen     1,43,30

5 Gaute Øvstedal     1,44,10

6 Eirik Starume Normann     1,45,26

7 Ole Johan Faugstad Gullbrå     1,48,04

8 Kristian Nese Taxerås     1,49,39

9 Magnus Trefall     1,53,28

10 Magnar Nese     1,57,45

11 Vegard Gullbrå Tollefsen      2,05,35

12 Harald Kjensli     2,05,52

13 Lars Bjarte Nesheim     2,12,54

14 Fredrik Tennebekk Færestrand     2,13,21

15 Kjartan Gullbrå     2,15,41

16 Frøydis Gullbrå     2,17,11

17 Sigrid Nese     2,17,45

18 Ole Andrè Eikefet     2,22,28

19 Magnus Gullbrå     2,28,33

25 km

1 Arvid Nese     1,48,50

2 Jakob Gullbrå Tollefsen     2,12,01

20 km

1 Nils L. Nesheim     1,54,38

2 Hanna Gullbrå     2,07,07

15 km

1 Asle Nesheim     0,58,23

2 Maria Nese Taxerås     1,23,54

10 km

1 Eirik Tennebekk     1,00,03

Barn

Heidi Nesheim

Anna Linnea Eira

Guro Krokeide

 

 

Resultatliste ope Vaksdalsmeisterskap i langrenn, fri teknikk

Nesheim 18.03.2018

  

Jenter under 7 år, 0,5 km

Heidi Nesheim, Eksingedalen   5,07

Emilie Farestveit, Modalen   5,18

Fatima Belal, Modalen   17,00

Signe Nesheim, Eksingedalen   7,14

Linea Holme Hetlevik, Modalen   24,04

Britt Norunn Stusdal Nepstad, Modalen   16,00  

Gutar under 7 år, 0,5 km

Knut Eirik Seim, Bulken   4,49

Rashid Belal, Modalen   21,18

Jonas Nese, Modalen   5,42  

Gutar 7 år, 1 km 

Magnus Aldal Opheim, Bulken   11,02  

Jenter 8 år, 1 km 

Katrine Farestveit, Modalen   10,42  

Jenter 9 år, 2 km 

1. Ingrid Seim, Bulken   8,37

2. Guro Aldal Opheim, Bulken   10,00  

Gutar 9 år, 2 km 

1. Tobias Nese, Modalen   19,20

2. Adrian Holme Hetlevik, Modalen   24,00  

Jenter 10 år, 2 km 

1. Martha Seim, Bulken   8,47

2. Nora Faugstad-Kaldestad, Arna   14,18

  

Jenter 12 år, 3 km 

1. Silje Gullbrå, Eksingedalen   24,49  

Gutar 13 år, 3 km 

1. Eivind Prakash F. Gullbrå, Vaksdal   14,14

2. Johannes Bergo, Eksingedalen   28,30  

Gutar 15 år, 5 km 

1. Vegard Gullbrå Tollefsen, Eksingedalen   18,08

2. Idar Gullbrå, Eksingedalen   18,37  

Junior jenter, 17-20 år, 4 km

1. Jorill Nese, Eksingedalen   16,38  

Junior gutar,17-20 år, 10 km

1. Håkon Øvstedal, Eksingedalen   28,06

2. Ole Johan F. Gullbrå, Vaksdal   32,30  

Damer senior, 5 km 

1. Frøydis Gullbrå, Eksingedalen   17,47

2. Anita Furevikstrand Seim, Bulken   18,31

3. Sigrid Nese, Eksingedalen   19,31  

Menn senior, 10 km 

1. Nils Martin Seim, Bulken   34,34

2. Gaute Øvstedal, Eksingedalen   35,27  

Menn 50-59 år, 10 km 

1. Magnar Nese, Eksingedalen   33,07

2. Sveinung Tyssen Bergo, Eksingedalen   36,23  

Menn 70-74 år, 10 km 

1. Asle Nesheim, Eksingedalen   36,57

 

 

Resultatliste lagsmeisterskap Eksingedalen IL 03.03.2018 på Nesheim

Anv. Tid

Jenter under 6 år, kort løype

Signe Nesheim6,48

Cecilie Brønstad18,45

Linea Brønstad17,52

Jenter 6 år, kort løype

Heidi Nesheim5,24

Jenter 7 år, kort løype

Anna Linnea Eira7,49

Ineke Jammer6,37

Jenter 8 år, 1 km

Michelle Haukås13,11

Ingrid Vaular12,41

Gutar 9 år, kort løype

Vemund Bergo7,11

Gutar 10 år, 2 km

1Elias Bergo15,42

Gutar 11 år, 2 km

1Markus Haukås12,02

Jenter 11 år, 2 km

1Tuva Vaular11,48

Jenter 12 år, 2,5 km

1Silje Gullbrå19,48

2Marie B Marcussen20,01

Gutar 13 år, 2,5 km

1Torjus Vaular13,39

2Sigve Øvstedal16,41

3Johannes Bergo25,56

Trim damer, 2,5 km

1Evelyn Gullbrå18,27

Gutar 15 år, 5 km

1Vegard Gullbrå Tollefsen21,39

2Idar Gullbrå29,33

Jenter junior, 5 km

1Hanna Gullbrå29,08

Damer senior, 5 km

1Frøydis Gullbrå23,46

2Kristne Vaular28,22

Menn 20-49, 7,5 km

1Gaute Øvstedal26,41

Menn 50-59 år, 7,5 km

1Sveinung T. Bergo32,18

Menn 70-75 år, 7,5 km

1Asle Nesheim30,05

Menn 75-80 år, 5 km

1Nils L. Nesheim29,56

Trim menn, 5 km

Kay Eric Haukås26,13

Trim menn, 2,5 km

Torgeir Vaular13,43